دل مجنون

موسیقی سنتی

درد دل :نداشتن جذابیت موسیقی سنتی نسبت به گذشته:
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٤  کلمات کلیدی: درد دل ، نداشتن جذابیت موسیقی سنتی نسبت به گذشته

چند سالی میشه که بعضی از دوستانی که موسیقی سنتی  چه  به صورت آماتور چه بصورت حرفه ای گوش میدن براشون سوال پیش میاد که چرا دیگه اثاری که منتشر میشه یا قطعاتی که اجرا میشه همانند اثار گذشتگان دل نشین نیست .

نمیدونم چرا دوستان و عزیزان نوازنده به جای اینکه در گیر احساس باشند در گیر نت و سرعت در اجرای انها شده اند . در بعضی از موارد دیده شده که عزیزان نوازنده ژستشون زیباتر از اجراشون هست و ژستشون غلبه میکنه بر زیبایی اجراشون .

یا اینکه در بعضی قطعات دیده میشه که بصورت ناشیانه ای کپی برداری میشه که شنونده یا بیننده رو به یاد قطعه میاره که باعث میشه که این قطعه هیچ جذابیتی برای مخاطبش نداشته باشه .

این نظر شخصیه منه و از دوستانی که میان تو این وبلاگ نظر خودشون رو بگن و اگه موافق نظر من نیستند لطفا یا محترمانه بیان کنند یا اصلا بیان نکنن هر کس در این جهان یک نظر و یک سلیقه مختص به خودش داره و  قابل احترام

 


 
 
 
 
ساخت كد آهنگساخت كد موزیک آنلاین
/anbsp; side-righta href=clear: both; width: 777px; cellspacing=); background-repeat: repeat-y /table target=0div class=-PostAuthorLink-div style=a href=side-left cellspacing= title= cellspacing=فاوانیوز