دل مجنون

موسیقی سنتی

کنسرت گروه خورشید به خوانندگی پوریا اخواص برگزار می شود
ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٢/٧  کلمات کلیدی: مجید درخشانی ، پوریا اخواص ، گروه خورشید

89-11-22-10

 

 

موسیقی ایرانیان – سمیه ملک:کنسرت گروه موسیقی  «خورشید» به سرپرستی و آهنگسازی مجید درخشانی ۱۱ اسفند ماه سال جاری در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این کنسرت که با آواز پوریا اخواص همراه است با اشعاری از اخوان ثالث ، محمدرضا شفیعی کدکنی ، سعدی و مولوی ، در 2 بخش برگزار می شود.

در بخش نخست بداهه نوازی شور تار، نی، تنبک و همنوازی در بیات اصفهان اجرا خواهد شد و در بخش دوم نیز می توان به همنوازی در دستگاه شور با اجرای قطعات پیغام ، کرشمه ، زیرکش سلمک ، تصنیف بیات ترک ، سوگ ، خروش و من طربم اشاره کرد.

مجید درخشانی آهنگساز و نوازنده نامدار موسیقی ایرانی با 25 نوازنده که پیش از این کنسرت های متعددی را در داخل و خارج از کشور داشته است جمعه 11 اسفند ساعت 21 در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت به گیشه تالار وحدت مراجعه و یا از طریق سایت سی گذر و همچنین مراکز فروش بلیت سایه 44242184 ، پرشیا 83850 ، نیزار 77381914 ، دلپخش 09351483120 اقدام نمایند.


 
 
 
 
ساخت كد آهنگساخت كد موزیک آنلاین
/anbsp; side-righta href=clear: both; width: 777px; cellspacing=); background-repeat: repeat-y /table target=0div class=-PostAuthorLink-div style=a href=side-left cellspacing= title= cellspacing=فاوانیوز