دل مجنون

موسیقی سنتی

کنسرت هفت سال با قمر برگزار می شود
ساعت ۱:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٢/٢٠  کلمات کلیدی: نوید دهقان

کنسرت گروه موسیقی «قمر» به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی نوید دهقان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، در این کنسرت که با عنوان «هفت سال با قمر»، تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد، قطعاتی از آلبوم‌هایی که در طول مدت ۷ سال فعالیت هنری گروه موسیقی «قمر» از این گروه راهی بازار موسیقی کشور شده است، به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی نوید دهقان به روی صحنه می‌رود.

لازم به ذکر است که در این اجرا‌ها نوید دهقان (آهنگساز و کمانچه) مهزاد خردمند (کمانچه آلتو)، نسیم اربابی (کمانچه)، نیلوفر شهبازی (کمانچه آلتو)، علیرضا گرانفر (سنتور)، شهریار نظری (دف)، بهزاد رواقی (تار)، حمید بهروزی نیا (تار)، امین گلستانی (عود)، شاهین صفایی (بم تار) و فرهاد صفری (تنبک) به عنوان نوازنده‌های گروه «قمر» به هنرنمایی خواهند پرداخت.

علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می‌توانند به سایت iranconcert.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ذکر شده بر روی پوستر تماس حاصل نمایند.

پوستر کنسرت گروه قمر

 

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir


 
 
 
 
ساخت كد آهنگساخت كد موزیک آنلاین
/anbsp; side-righta href=clear: both; width: 777px; cellspacing=); background-repeat: repeat-y /table target=0div class=-PostAuthorLink-div style=a href=side-left cellspacing= title= cellspacing=فاوانیوز