دل مجنون

موسیقی سنتی

استاد محمررضا لطفى در شهرهاى جنوبى و تبرىز به روى صحنه مى رود
ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٩  کلمات کلیدی: استاد لطفی ، خوزستان

 

 

موسیقی ایرانیان:تورکنسرت‌های بهار۹۲ محمدرضا لطفی ۱۹ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در شهرهای جنوبی کشور و تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، کنسرت‌های بداهه نوازی محمدرضا لطفی روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت جاری دراهواز آغاز می‌شود و ۲۴ اردیبهشت ماه در بهبهان پایان خواهد یافت.

این آهنگساز ۲۱ اردیبهشت در اندیمشک، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت در بهبهان به روی صحنه می‌رود و ۲۴ اردیبهشت ماه هم برای هنرجویان بهبهانی کارگاه آموزشی موسیقی برگزار می‌کند.

این نوازنده تار و سه تار بعد از کنسرت جنوب با یک استراحت چند روزه راهی تبریز می‌شود و به مدت پنج شب در این شهر اقدام به برگزاری کنسرت و کارگاه آموزشی خواهد کرد. همچنین در این تور موسیقایی نبیل یوسف شریداوی (دف) و سجاد منصوری (تمبک) این آهنگساز را همراهی خواهند کرد.

شایان ذکر است که محمد رضا لطفی در این کنسرت‌ها با تار، سه تار و کمانچه بداهه می‌نوازد و اشعاری از مولانا و حافظ را خواهد خواند.

 

 

 

 

 

 

اجرای کنسرت محمد ضا لطفی  در شهر اهواز 19و 20 اردیبهشت 92

مکان : اهواز سالن آمفی تئاتر گیت بوستان

مرکز فروش بلیط  : اندیمشک خیابان امام نرسیده به پل زیرگذر عکاسی لاله (کاوه حیدری)

شماره تماس : 06424225982

 

 

 

انجمن موسیقی شهرستان اندیمشک


 
 
 
 
ساخت كد آهنگساخت كد موزیک آنلاین
/anbsp; side-righta href=clear: both; width: 777px; cellspacing=); background-repeat: repeat-y /table target=0div class=-PostAuthorLink-div style=a href=side-left cellspacing= title= cellspacing=فاوانیوز