آلبوم " تنها نخواهم ماند " اثر استاد کیهان کلهر

به گزارش ایرنا ، آلبوم " تنها نخواهم ماند "  سال گذشته همزمان با انتشار در داخل ایران، در اروپا و آمریکا نیز منتشر شد .

 

این اثر تاکنون با استقبال گسترده‌ای در میان مخاطبان گونه موسیقی ملل مواجه شده و توسط نشریه معتبر "سانگ لاینز" نیز به عنوان اثر برگزیده در بداهه نوازی ملل معرفی شده است .

 

آلبوم موسیقی  " تنها نخواهم ماند " شامل بداهه نوازی شاه کمان و سنتور بم در مایه‌های بیات اصفهان و افشاری است که هشت قطعه با نام‌های " راز و نیاز با آسمان" ، "کجایی؟" ، " ظهر گرم تابستان" ، " سرودی برای باران" ، " من به فریاد" ، " چیدن ستاره "  ، " شکوه" و  " تنها نخواهم ماند "  در این مجموعه عرضه شده است .

 

آلبوم " تنها نخواهم ماند " در کنار بیان فرم های تازه نوازندگی ، استفاده از سازهای غیر مرسوم موسیقی ایرانی را نیز در خود جای داده که از مهمترین دلایل متمایز شدن این اثر نسبت به گونه های نظیر خود است .

 

در  کارنامه  هنری  کیهان  کلهر  نوازنده  چیره  دست کمانچه  ،  همکاری با موسیقیدانان بزرگی همچون "یویوما" ، " شجاعت حسین خان"  و " اردال ارزنجان"  به چشم می خود .

 

وی همچنین به عنوان تنها موسیقیدان ایرانی، توانسته سه بار نامزد دریافت جایزه معتبر " گرمی" شود .

 

" آی تیونز"  پر مخاطب ترین مرکز مجازی موسیقی جهان است که علاقه مندان می توانند با پرداخت مبلغی معین ، اثر دلخواه خود را در همان لحظه از طریق سیستم اینترنت خریداری کنند .

 

 

منبع : سایت تحلیلی خبری عصر ایران

 

/ 0 نظر / 5 بازدید