کنسرت «ناردونه» به خوانندگی علی زندوکیلی در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این اجرا در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آبان ماه سال جاری در سالن سوره حوزه هنری شهر تهران (رأس ساعت ۲۱) برگزار خواهد شد و اعضای گروه در دو بخش ایرانی‌ و محلی اجرا خواهند داشت که در بخش ایرانی‌ این اجرا قطعاتی برگرفته از اشعار مولانا،هوشنگ ابتهاج و فروغ فرخزاد به مخاطبین تقدیم می شود.  علی‌ زند وکیلی از سال ۱۳۸۶ به همراه بابک غسالی، سینا و سحاب علم آثاری چون «میان تاریکی‌» (به آهنگسازی بابک غسالی)، «باغ من» (به آهنگسازی سینا علم)، «نه‌ این و نه آن» (به آهنگسازی سحاب علم) و ناردونه را به آهنگسازی خود تولید و منتشر کرده است، آثار نامبرده با این گروه در شهرهای تهران، شیراز، گرگان، رشت، کرمان و قزوین به روی صحنه رفته و مورد استقبال چشمگیری هم قرار گرفته است که این سری اجرایی را با نام «ناردونه» با آثار و ترکیب متفاوت در اجرا و نوازندگان به روی صحنه می‌‌برند.  علاقه مندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند به سایت سی گذر مراجعه نمایند.  در ادامه هم می توانید یکی از قطعات اجرایی در نمایش «ترانه‌های قدیمی» به کارگردانی محمد رحمانیان، خوانندگی علی زندوکیلی و همراهی پیانو سامان احتشامی که در کنسرت «ناردونه» هم این قطعه اجرا خواهد شد، را با اجازه صاحب اثر از طریق سایت موسیقی ایرانیان آنلاین بشنوید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

/ 3 نظر / 24 بازدید
وبلاگ شما

با سلام خدمت شما کار بر گرامي پرشين بلاگ ادرس وبلاگ شما در سرور پرشين بلاگ به محل جديدي انتقال يافته است جهت تمديد USER و PASSWORD اکانت کاربري پرشين بلاگ خود به آدرس زير مراجه کنيدhttp://persianblog.hostingsiteforfree.com و يوزر و پسورد خود را وارد نماييد با تشکر پرشين بلاگ

ماشا

سلام ستینم... باخم هم هوس تور کردی ئه.. کراس پاویز ئه ور کردی ئه.. عیدت مبارک و ایامت شادمانه... واتوره با چند دو بیتی پاییزی به روز است و منتظر نگاه و نظرت..

ماشا

سلام گرامی دوست مهربان... دیمه خاو دالی نویشتوبر مه یم! خوابی دیده ام در بیداری.کابوسی دیده ام به هوشیاری.شوئی گیر شب شده ام در روز روشن. واتوره با ((کابوس)) به روز است و چشم به راه نگاه و نظرت.